FREYSSINET

vertikální integrace technologií

Freyssinet spojuje bezkonkurenční soubor zkušeností ve specializovaném inženýrském stavitelství.

Díky své odborné znalosti v navrhování konstrukcí a technologií, výrobě materiálů a zařízení a jejich využití a zabudování na stavbě, Freyssinet nabízí integrovaná technická řešení ve dvou hlavních oblastech: výstavba nových konstrukcí a opravy, údržba a zesilování konstrukcí.

Více než 70 let se Freyssinet zapojuje do mnoha projektů na pěti kontinentech, a je trvale světovou jedničkou v oblastech předpínání konstrukcí, technologie a metody výstavby inženýrských konstrukcí, visuté a zavěšené konstrukce, strojní zařízení a v oblastech oprav, zesilování a údržby staveb.

Tyto činnosti probíhají na širokém spektru konstrukcí, včetně inženýrských, pozemních staveb, mrakodrapů, průmyslových zařízení, staveb pro energetiku, mořských plošin ale i dopravní infrastruktury, sportovních zařízení a dalších.

Maje tyto zkušenosti neustále na paměti, je Freyssinet odhodlán dosáhnout dokonalosti a profesionality díky dalšímu profesnímu rozvoji svých zaměstnanců v rámci systému vzdělávání „Freyssinet akademie“. Freyssinet neustále usiluje o zlepšení kvality služeb a předcházení úrazům na všech svých stavbách.

Snahou o stavění s co nejmenší možnou materiálovou náročností, stále se zlepšující kvalitou a prodlouženou životnost konstrukcí a záchrany již nevyhovujících konstrukcí za pomoci inovativních technologií, poskytuje trvale Freyssinet ekologická řešení, o čemž svědčí i motto „Udržitelné technologie“ v logu společnosti.

Tvorba webových stránek Creative Studio s.r.o.,
redakční systém 4site CMS